Viešoji įstaiga Visorių informacinių technologijų parkas (VITP) įsteigta 2002 m. Su informacinėmis technologijomis susijusi mokslinė veikla vykdoma nuo 1986 m., kai į Visorius atsikėlė Matematikos ir informatikos institutas, kūrėsi informacinių technologijų verslo įmonės. Šiuo metu čia dirba apie 700 IT srities specialistų. VITP steigėjos, verslo įmonės nuo 2000 m. įsteigė daugiau nei 200 naujų darbo vietų kurdamos naujus produktus Lietuvos rinkai ir plėsdamos eksportą.

Visorių informacinių technologijų parkas yra integruoto mokslo, studijų ir verslo centro (slėnio) „Santara" dalyvis. VITP siekia:

  • kurti palankią infrastruktūrą inovacinių ir technologinių įmonių steigimuisi ir augimui, sudaryti prielaidas naujų technologijų kūrimui ir mokslo rezultatų taikymui versle;
  • skatinti informacinių technologijų verslo, mokslo ir studijų integraciją, kuri prisidėtų prie eksporto plėtros, šalies konkurencingumo didinimo ir žinių pagrindu plėtojamos ekonomikos;
  • prisidėti prie Vilniaus, kaip vientiso žinių ekonomikos branduolio, formavimo.
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Skaityti plačiau Sutinku