Gegužės 25 d. kviečiame į VITP verslo pusryčiuose-diskusijoje, kurios metu kalbėsime apie artėjančio naujo MTEP kvietimo sąlygas. Taip pat aptarsime galimas pastabas LR Ūkio ministerijai (ministerijos projektas pastaboms).

Tema: „Intelektas. Bendri verslo-mokslo projektai: 2018 m. galimybės“

Skaityti daugiau...

VITP stalo teniso finalas ir turnyrinės lentelės rezultatai!

 

Skaityti daugiau...

Dalinamės džiugia naujiena ir sveikiname Kauno technologijos universiteto gimnazijos moksleivį Gediminą Lelešių laimėjus auksą informatikos olimpiadoje Švedijoje (Stokholmas)!

Daugiau informacijos galite skaityti čia: https://www.vz.lt/informacines-technologijos-telekomunikacijos/2018/05/03/lietuviai-triumfavo-mokiniu-informatikos-olimpiadoje?utm_source=nl&utm_medium=email&utm_campaign=naujienlaiskis-itt&address=cGF1bGl1c0BpbmZvYmFsdC5sdA

 

Dalinamės džiugia naujiena ir sveikiname Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos fakulteto studentų komandą Pasaulinės studentų programavimo olimpiadoje iškovojus bronzos medalius Pekine (Kinija).

Daugiau informacijos galite skaityti čia: http://mif.vu.lt/lt3/apie-mif/naujienos/fakulteto-naujienos/2186-mif-studentams-pasaulin%C4%97-programavimo-bronza

Skaityti daugiau...

Balandžio 26 d. kviečiame į VITP verslo pusryčius, kurių metu susitiksime su dr. Sauliumi Marcinkoniu, LMT Tarptautinių programų skyriaus vyr. specialistu, administruojančiu tarptautinės programos M-ERA.NET projektus Lietuvoje  ir konsultuojančiu apie dalyvavimo jos kvietimuose galimybes.

„Tarptautinių projektų galimybės: Nuo medžiagų mokslo ir inžinerijos iki inovacijų Europoje“

Skaityti daugiau...